+380 44 369 3392  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ
"СІЛТЕК ІНЖИНІРИНГ"


Офіційний сайт | Інтернет-магазин для онлайн замовлень:

  • Металообробні верстати
  • Металообробний інструмент
  • Технологічна та інструментальна оснастка для верстатів
  • Допоміжне обладнання для верстатів
  • Розхідні матеріали для промислового обладнання
  • Запчастини до промислового обладнання
  • Вироби з металу
  • Послуги з металообробки

02099, м. Київ, ВУЛИЦЯ БОРИСПІЛЬСЬКА, 9

Тел.: +380 44 369 33 92 | +380 73 435 06 10
Факс: +380 44 369 33 92

info@siltech.com.ua | www.siltech.com.ua

ПІДЙОМ ТА ПЕРЕМІЩЕННЯ МЕТАЛУ

Скористайтеся у себе на виробництві надзвичайною силою та легкою керованістю підйомних магнітів. Магнітне обладнання замінить мотузки, ланцюги або хомути під час маніпуляцій та піднімання металевих вантажів. Ваші операції будуть ефективнішими, ви заощадите робочу силу та підвищите безпеку під час роботи зі сталевими виробами та великими металевими виливками на ливарних та металургійних заводах, у механообробних цехах та на металургійних складах підприємств.

Постійний підйомний магніт Neo

Скористайтеся неодимовими магнітами, які мають більш високу несучу здатність, ніж інші підйомні магніти того ж розміру. Магнітний підйомний захват NEO підходить для захоплення та переміщення.

Акумуляторний підйомний магніт BM

Працюйте з надзвичайною вантажопідйомністю підвісного електромагніту, що працює від акумулятора, з дистанційним управлінням. Підходить для захоплення та переміщення заготовок, кованих деталей, металевих листів.

Акумуляторний підйомний магніт BMP

Зробіть роботу по переміщенню вантажів ефективнішою за допомогою підвісного підйомного магніту з живленням від акумулятора, який може легко захоплювати деталі з нерівними та шорсткими поверхнями.

Постійний підйомний магніт Neo Hot

Скористайтеся неодимовими магнітами в умовах підвищених температур, які мають більш високу несучу здатність, ніж інші підйомні магніти того ж розміру. Магнітний захват NEO HOT підходить для підйому та переміщення в умовах до 180°C.

Постійний крановий магніт GP 250

Ефективний для захоплення та переміщення сталевих листів та пластин товщиною від 3 мм. Постійні підйомні магніти GP 250 захоплюють один лист зі стопки з товщиною матеріалу від 4 мм.

Електроперманентний підйомний магніт NEO EP

Виконуйте захоплення та переміщення заготовок без фізичних навантажень. Ви можете управляти електропостійнним вантажопідйомним магнітом з електронним управлінням, тому він економить робочу силу та підвищує ефективність роботи.

Підйомний поворотній важіль Neo HV

Ефективно маневруйте заготовками до горизонтальних обробних центрів та токарних верстатів. Підйомний важіль з постійним магнітом легко обертає заготовку на 90°.

Магнітний захват для ручного переміщення MC

Використовуйте потужну силу ручного магнітного захвату MC, який розроблений для зручного переміщення вантажів - листів, термооброблених деталей та окремих листів з штабелів.

Одним з найбільш популярних є магнітний захват для переміщення вантажів NEO, який завдяки своїм сильним неодимовим магнітам відповідає високим вимогам безпеки та простий в експлуатації при роботі з вантажами.

Для роботи з листами металу та металевими плитами ідеально підходить постійний крановий магнітний захват GP 250, оскільки ви легко можете перемикати горизонтальне та вертикальне переміщення.

Інтернет-магазин

Цілодобова інформація про ціну та наявність на складі

Представник в Україні ТОВ "СІЛТЕК ІНЖИНІРИНГ"

+380 44 369 33 92+380 73 435 06 10info@siltech.com.ua


ГРАФІК РОБОТИ

Офіс
Пн - Пт | 9:00 - 17:00
Сб - Нд | Вихідні дні

У зв’язку з карантинними заходами протидії Covid-19 тимчасові зміни в роботі

Відвантаження замовлень
Пн | Ср | Пт

НОВИНИ ТА АКЦІЇ

Будьте в курсі останніх нових та вигідних пропозицій

Будь ласка, включите JavaScript, щоб відправити форму

1000 символів ліворуч
1000 символів ліворуч