+380 44 369 3392  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ
"СІЛТЕК ІНЖИНІРИНГ"


Офіційний сайт | Інтернет-магазин для онлайн замовлень:

 • Металообробні верстати
 • Металообробний інструмент
 • Технологічна та інструментальна оснастка для верстатів
 • Допоміжне обладнання для верстатів
 • Розхідні матеріали для промислового обладнання
 • Запчастини до промислового обладнання
 • Вироби з металу
 • Послуги з металообробки

02099, м. Київ, ВУЛИЦЯ БОРИСПІЛЬСЬКА, 9

Тел.: +380 44 369 33 92 | +380 73 435 06 10
Факс: +380 44 369 33 92

info@siltech.com.ua | www.siltech.com.ua

Партнер D'ANDREA S.P.A.

Італія, ЄС
www.dandrea.com


D'ANDREA S.P.A.

D'ANDREA S.p.A. - одна з найпотужніших і активних італійських компаній з виробництва високоточних верстатних інструментів та оснастки. Якість продукту, ефективні технології, відповідність сучасним вимогам металообробки відомі всьому світу з моменту заснування компанії інженером Марино Д'Aндреа в 1951 році.
Сьогодні основна продукція D'ANDREA виготовляється на головному заводі в Лайнаті, поблизу Мілана.
Розточувальні системи DANDREA - це основний напрямок компанії. Розточувальні та плансупортні головки TA-CENTER, TA-TRONIC, U-TRONIC, U-COMAX, AUTORADIAL, прецизійна модульна система MODULHARD'ANDREA, а також прецизійна моноблочна система інструментального оснащення для швидкісної металообробки TOPRUN, MONOd', MONOforce, GRINTA та MCD - стали візитною карткою D'ANDREA S.p.A.

ПРОГРАМА ВИПУСКУ D'ANDREA S.P.A.

Розточувальні та плансупортні головки TA-CENTER
Головки TA-CENTER мають автоматичне балансуванням, підходять для виконання токарних операцій з фіксованою заготівлею у всіх металообробних центрах. Існує 5 моделей головок діаметрами Ø 80, 100, 125, 160 і 200 мм. Вони ідеальні для застосування в будь-якому металообробному центрі, який має вільну вісь керування подачі салазок з державкою.
Габарити та маса деяких моделей TA-CENTER дозволяють розміщувати їх в інструментальній шафі навіть невеликих обробних центрів, і подавати їх в шпиндель верстата за допомогою маніпулятора. Застосування приводу U-DRIVE в комплекті ЧПУ верстата дозволяє виконувати з високою якістю будь-які токарні операції: обробку радіусів, сфер, нарізування різьб, розточування, торцювання і так далі.
Підведення МОР здійснюється через два регульованих канала і повністю забезпечує охолодження ріжучої пластини, підвищену швидкість процесу і відмінну обробку поверхні.
Головка TA-CENTER оснащена двома противагами автоматичного балансування, які виключають осьове биття інструмента і дозволяють застосовувати високі оберти.


Головки з автоматичним балансуванням TA-TRONIC
TA-TRONIC - високоякісні головки з автоматичним балансуванням для вирішення токарних завдань на всіх стандартних верстатах.
Чотири моделі головок Ø 100, 125, 160 та 200 мм встановлюються автоматично або вручну на розточувальних, спеціальних верстатах і металообробних центрах. При підключенні до ЧПУ головки TA-TRONIC здатні виконувати майже всі види робіт. На базових верстатах без ЧПУ можливе підключення сервомотора, управління яким здійснюється через дистанційний пульт.
Підведення МОР - централізоване, що забезпечує тривалий термін служби головки, ріжучих пластин та гарантує високу якість оброблюваної поверхні.


Головки з осьовим контролем U-TRONIC
U-TRONIC - це головки середніх і великих розмірів з осьовим контролем для агрегатних і спеціальних верстатів. На сьогоднішній день виготовляється 6 моделей від Ø360 до Ø1000 мм з внутрішнім підведенням МОР. Подача салазок при обертанні тримача контролюється безпосередньо з ЧПУ верстата за допомогою приводу U-Drive, який встановлений за шпинделем. За допомогою U-
TRONIC головок можна більш ефективно і якісно здійснювати внутрішні, зовнішні та зворотні торцювання, робити зовнішні та внутрішні токарні операції, здійснювати нарізку фонографічних спіралей, канавок, різноманітні різьби, хвилясті і конічні розточування, використовуючи включення в процесі обробки іншої вісі верстата.
Для балансування інструменту щодо осі U-TRONIC в корпусі головки є різьбові отвори для спеціальних противаг, якими і реалізується регулювання.


Головки U-COMAX
Високоточні розточувальні і плансупортні головки U-COMAX оснащенні осьовим контролем і використовуються на агрегатних та спеціальних верстатах. Контроль подачі салазок тримача здійснюється за допомогою приводу U-Drive, встановленого за шпинделем.
Усередині корпусу головки U-COMAX є канали для проходження МОР від шпинделя до двох регульованих розпилювачів, які розташовані поруч з салазками.


Головки AUTORADIAL
Високопродуктивні торцювальні головки AUTORADIAL моделі AR 100, AR 125 та AR 160 призначені для автоматичної подачі і швидкого повернення салазок, якщо шпиндель верстата не має функції зупинки або зворотного ходу. Головки AUTORADIAL застосовуються в металообробних центрах, верстатах з ЧПУ і не вимагають сервоприводу або електронного інтерфейсу.
Автоматично виконують задані цикли основних токарних робіт. За попереднім замовленням компанія поставляє шість змінних подач салазок.
Розточувальні та плансупортні головки в різних варіантах виконання від компанії D'ANDREA користуються попитом в виробничих цехах не тільки Європи, а й далеко за її межами.


Тримачі інструменту для фрезерних верстатів
Крім великого асортименту головок, D'ANDREA пропонує лінійку першокласних тримачів для фрезерних верстатів, які визначають
високу точність металообробки.
Сьогодні користуються великим попитом:

 • патрони MONOd' та MONOforce з типовими конусами SK по DIN69871 (ISO7388-1), MAS BT 403 (JIS B 6339), HSK63 по DIN69893 (ISO 12164-1) у виконанні AD+B
 • номенклатура тримачів TOPRUN, яка вміщує в себе такі типи, як цангові ER, Weldon, оправки для фрез FORCE
 • модульні прецизійні тримачі MODULHARD'ANDREA для металообробних центрів в інструментальному та одиничному виробництві
 • номенклатура тримачів GRINTA і MCD під твердосплавні ріжучі пластини стандарту ISO для фрезерних і токарних робіт, а також інші допоміжні інструменти і оснащення

ГРАФІК РОБОТИ

Офіс
Пн - Пт | 9:00 - 17:00
Сб - Нд | Вихідні дні

У зв’язку з карантинними заходами протидії Covid-19 тимчасові зміни в роботі

Відвантаження замовлень
Пн | Ср | Пт

НОВИНИ ТА АКЦІЇ

Будьте в курсі останніх нових та вигідних пропозицій

Будь ласка, включите JavaScript, щоб відправити форму


 Зображення логотипа компанії ТОВ "СІЛТЕК ІНЖИНІРИНГ"
 
ТОВ "СІЛТЕК ІНЖИНІРИНГ"
ЄДРПОУ 41202322 | ІПН 412023226512
02099, м. Київ, Бориспільська, будинок 9
 
 
  
 
   
1000 символів ліворуч
1000 символів ліворуч