+380 44 369 3392  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ
"СІЛТЕК ІНЖИНІРИНГ"


Офіційний сайт | Інтернет-магазин для онлайн замовлень:

  • Металообробні верстати
  • Металообробний інструмент
  • Технологічна та інструментальна оснастка для верстатів
  • Допоміжне обладнання для верстатів
  • Розхідні матеріали для промислового обладнання
  • Запчастини до промислового обладнання
  • Вироби з металу
  • Послуги з металообробки

02099, м. Київ, ВУЛИЦЯ БОРИСПІЛЬСЬКА, 9

Тел.: +380 44 369 33 92 | +380 73 435 06 10
Факс: +380 44 369 33 92

info@siltech.com.ua | www.siltech.com.ua

МАГНІТНИЙ ЗАТИСК ДЕТАЛЕЙ

Скоротіть час мехінічної обробки деталей з феромагнітних матеріалів за рахунок використання сучасних методів кріплення за допомогою магнітного поля.
Магнітні плити, магнітні столи та магнітні патрони - це сучасні засоби кріплення деталей на металообробних верстатах, що замінюють лещата, механічні затискачі та спеціальні пристосування для базування та затиску. Затиск та розтиск оброблюваних деталей займає лічені секунди. Деталь, що обробляється доступна з 5 сторін обробки, а магнітний затиск не пошкоджує поверхні деталей.

Магнитна плита Mastermill

Ефективне фрезерування, шліфування та свердління. Електропостійні магнітні плити використовуються для швидкого затиску заготовок і дозволяє здійснювати механічну обробку з 5 сторін.

Електромагнітна плита Elmag Compact

Використовуйте високе зусилля затиску та міцну конструкцію електромагнітних плит Elmag Compact. Ви можете використовувати електромагнітну плиту для затиску заготовок при плоскому шліфуванні поверхні.

Магнітна плита Neomill Compact

Скористайтеся перевагою великої сили утримання постійної магнітної плити Neomill Compact. Магнітні плити Neomill Compact рекомендовані для затиску заготовок під час свердління, стругання, шліфування та фрезерування.

Магнітна плита для шліфування Grindmaster

Якщо вам потрібно шліфувати як маленькі, так і тонкі деталі, а також великі, то електропостійна плита Grindmaster ідеально підходить для вас.

Магнітна плита Neomicro

Затиск з високою силою утримання неодимовими магнітами при шліфуванні поверхні. Постійний магнітна плита Neomicro - це просте та дешеве в обслуговуванні затискне пристосування.

Електромагнітна плита Elmag Wave

Використовуйте потужну електромагнітну плиту Elmag Wave для важкого шліфування поверхні на вертикальних шліфувальних верстатах із шліфувальними сегментами.

Магнітний круглий постійний патрон Neostar

Виконуйте торцювання, обробка внутрішнього і зовнішнього діаметра заготовки за одну операцію. Магнітний патрон з постійним магнітом ідеально підходить для токарної і круглошліфувальної обробки.

Електропостійний магнітний патрон Mastermill 70

Магнітний патрон для фрезерування Mastermill 70 з більшими полюсами, ніж в попередній версії Mastermill. Це дає більш ефективну силу затиску для обробки деталей з встановленими подовжувачами полюсів.

Електромагнітний круглий патрон Circu EM

Для затиску круглих або циліндричних заготовок при обробці зовнішніх і внутрішніх поверхонь, скористайтесь круглим електромагнітним патрон, щоб забезпечити необхідні вимоги обробки.

Магнітні постійні блоки WBM

Використовуйте практичні постійні магнітні блоки з перемиканням WBM для затиску різних деталей під час механічної обробки та зварювання поверхонь. Практична конструкція опор дозволяє ефективно закріплювати плоский, круглий, квадратний і інші профілі.

Електропостійний круглий магнітний патрон Circu ЕР

Цей патрон можна використовувати для токарної обробки та шліфування на вертикальних шліфувальних столах. Він підходить для операцій з круглими або циліндричними заготовками.

Електромагнітна плита BJP

Це проста і легка зміна заготовки, що зробить ваше виробництво більш ефективним. У цьому вам допоможе електромагнітна плита BJP, що підходить для шліфування поверхні.

Електромагнітна плита Electrofine

Зробіть ваше виробництво більш ефективним шляхом швидкого затиску та розтиску деталей. Електромагнітна плита Electrofine буде корисна для точного шліфування поверхні.

Електромагнітна плита Unigrip

Використовуйте силу утримання універсального електромагнітного патрона Unigrip за вигідною ціною. Підходить для затиску заготовок при шліфуванні поверхні.

Постійний магнітний патрон Maxgrip

Скористайтеся перевагою великого затискного зусилля, що забезпечується обертовим патроном. Він відмінно працює на токарних і шліфувальних операціях. Центрування заготовки дуже просте, тому що ми пропонуємо цей патрон з безперервним контролем зусилля затиску.

Постійний магнітний патрон Permagrip

Використовуйте можливість швидкого затиску заготовки під час обробки на верстаті. Постійний магнітний патрон Permagrip призначений для токарної обробки і тонкого кругового шліфування.

Постійний магнітний патрон Neogrip

Збільшення швидкості та ефективності чистового кругового шліфування. Постійний магнітний патрон Neogrip забезпечує швидке встановлення та зняття заготовки для обробки.

Постійна магнітна плита Neopower

Використовуйте унікальну силу утримування постійної магнітної плити Neopower. Магнітна плита підходить для фрезерування, свердління та довблення в майстернях і механічних виробничих цехах.

Магнітна постійна плита Neomill

Ефективна магніта плита з високою силою затиску не розчарує вас під час жодної обробки. Постійну магнітну плиту можна застосовувати для фрезерування, шліфування, стругання та свердління.

Постійна магнітна плита Neospark

Електроерозійна обробка ефективна для обробки твердих матеріалів. У цьому вам також допоможе стіл з постійними магнітами, розроблений спеціально для електроерозійної обробки.

Постійний магнітний патрон Alustar

Здійснюйте обробку з постійним магнітним патроном, який має унікальну конструкцію з гвинтовим перемикаючим механізмом для застосування на токарних та шліфувальних операціях.

Магнітна постійна плита Neodymax

Скористайтеся перевагами універсальної магнтної затискної плити Neodymax. Плита може бути застосована для плаского шліфування заготовок від дрібних до великих розмірів.

Магнітна плита Neomill Compact для палет

Перетворіть важке фрезерування і шліфування поверхонь в ефективну обробку завдяки магнітній плиті Neomilll Compact Pallet.

Магнітна плита Neomicro для палет

Постійна магнітна плита Neomicro pallet ідеальний вибір для точного шліфування та електроерозійної обробки (EDM). Її механізм перемикання з безперервним регулюванням дозволяє як регулювати силу затиску, так і регулювати висоту магнітного поля.

Постійна магнітна плита для палет Neopower

Прискорте виробництво завдяки легкій для переносу затискній плиті з постійним магнітом, яка підходить для затиску заготовок під час їх точного повороту на палеті.

Магнітна постійна база Magbase 3D

Полегшити розміщення вимірювальних важелів на робочих або машинних столах. Завдяки легкій магнітній основі, що перемикається, ви заощадите багато часу і спростите свою роботу.

Синусний стіл Fixar

Використовуйте синусний стіл під час точного кутового шліфування для нахилу в поздовжніх або поперечних осях. Оснастіть себе простим синусом столом з плитою Neomicro.

Подвійний синусний стіл Fixar

Використовуйте подвійний синусний стіл під час точного кутового шліфування для нахилу в поздовжній і поперечній осях. Обладнайте подвійний синусний стіл за допомогою плити Neomicro.

Блоки управління для плит EP

Керуййте безпечно електропостійними магнітними плитпми, патрони та столами, використовуючи блоки управління. Ви захистите оператора і спростите роботу плит.

Блоки управління для плит EM

Керуйте електромагнітними плитами, патронами та столами безпечно за допомогою блоків управління. Ви захистите оператора і зробите більш ефективним виробничий процес завдяки іншим функціям.

Фіксовані полюсні розширення

Легка передача магнітного поля від магнітної плити на деталь. Ви можете використовувати фіксовані подовжувачі полюсів, які забезпечують високу швидкість затиску деталі.

Полюсні розширення з регулюванням

Керуййте безпечно електропостійними магнітними плитпми, патрони та столами, використовуючи блоки управління. Ви захистите оператора і спростите роботу плит.

Ламельні блоки для магнітних плит

Спростіть свою роботу під час обробки нерівних або неоднорідних деталей. Наші ламельні блоки очищають поле, що створюється магнітною плитою, так що ви можете легко затиснути навіть найтонші компоненти.

Електромагнітна плита Mastermill підходить для фрезерування та свердління, що робить цей тип плити одним з найпопулярніших серед представлених в нашому електронному каталозі. А кругла магнітна плита Neostar, завдяки своїй подвійній неодимовій магнітній системі із зусиллям затиску до 140 Н/см2, є відмінним технологічним рішенням для токарної обробки та шліфування деталей круглої форми.

Інтернет-магазин

Цілодобова інформація про ціну та наявність на складі

Представник в Україні ТОВ "СІЛТЕК ІНЖИНІРИНГ"

+380 44 369 33 92+380 73 435 06 10info@siltech.com.ua


ГРАФІК РОБОТИ

Офіс
Пн - Пт | 9:00 - 17:00
Сб - Нд | Вихідні дні

У зв’язку з карантинними заходами протидії Covid-19 тимчасові зміни в роботі

Відвантаження замовлень
Пн | Ср | Пт

НОВИНИ ТА АКЦІЇ

Будьте в курсі останніх нових та вигідних пропозицій

Будь ласка, включите JavaScript, щоб відправити форму

1000 символів ліворуч
1000 символів ліворуч